http://kuryljak.tk/

http://kurylak.ga/

http://kuryliak.xyz/

http://kurylak.at.ua/

Цей сайт є візиткою вище вказаних сайтів

Матеріали еротичного змісту? ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗАТЕЄСТРОВАНИХ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!

 

Абсолютно прозорі і безбарвні, як вода, свічки можна отримати таким чином: 5 частин безбарвного желатину розпускають в 20 частинах води, потім додають 25 частин гліцерину і нагрівають суміш до тих пір, поки не вийде прозорий розчин. До нього додають 2 частини таніну, розчиненого при нагріванні в 10 частинах гліцерину. Муть, що утворюється при з'єднанні розчинів, скоро зникає при подальшому кип'яченні суміші. Готову масу відливають в звичайні форми свічок. Свічки, що виходять таким чином, горять спокійно, не поширюючи ніякого неприємного запаху.

До речі, в гліцерині добре розчиняються багато фарбників, наприклад, анілінові, харчові, чорнила для струменевих принтерів і навіть паста від авторучки. Якщо не переборщити з фарбою, вийдуть свічки з ніжними відтінками - морської хвилі, ясно-рожеві, лимонно-жовті і так далі

Можна свічки зробити різноколірними, послідовно вливаючи у форму порції маси різних квітів. Якщо форму нахиляти і повертати, поки не захолоне чергова порція, вийде неповторне буйство фарб.

Сторінка1